Můj rok 2017

Můj rok 2017 byl vskutku plný změn.
Nebo tedy takhle, ty změny nastaly až začátkem dubna. Ti co byli minulý rok v deváté třídě, tak asi ví, co bylo v dubnu jiného. Něco co se vám neděje každý den ani každý měsíc a ani každý rok. A ano v dubnu 2017 jsem psala přijímačky na střední školu. Někdo si možná řekne: ,, Panebože, vždyť to jsou jen přijímačky na střední, co bude dělat před maturitou" ?! No upřímně nevím co budu dělat, až budu maturovat,ale to je daleko a s tím se opravdu teď zatěžovat nechci. Přijímačky pro mě byly opravdu stresující, protože jsem se ocitla před takovou, dá se i říci první, životní zkouškou, která z velké části rozhodne vaši budoucnost (samozřejmě takových zkoušek je v životě o dost více a možná pro budoucnost či naše povolání i důležitějších).
Další nová věc, krátce po přijímačkách na začátku května a to ta , že jsem dostala OBČANKU. Vím, někteří děti ji v dnešní době mohou mít už třeba v jedenácti letech, ale upřímně v těch patnácti je to prostě takové opravdové. Nevím jak vy, ale já nepoznala žádné výrazné změny úderem patnáctého roku. :)
Poprvé ve svém životě jsme se podívala do Anglie a to na konci června se školou. K tomu řeknu jen to, že Anglie je nádherná, a že určitě stojí za to se tam alespoň jednou v životě podívat.
Letní prázdniny jsem pojala opravdu sportovně, ale více je v mých starších článcích.
Založila jsem si blog a jsem za to nejvíc ráda.
Po těch krásných, ale hodně krátkých prázdninách přišlo září a s tím i nástup na novou školu. Noví  lidé, noví učitelé, nové prostředí. Bála jsem se, ale člověk si opravdu rychle zvykne.  Se zářím nepřišel jen nástup na novou školu, ale i taneční.
Všechno hrozně rychle utíká, než jsem se nadála tak už jsem měla věneček a teď nás brzy čeká vysvědčení.

Chtěla bych vám popřát hodně zdraví a štěstí do Nového roku, Chtěla bych poděkovat všem kdo se na můj blog koukají, čtou si moje články, a těm co mi napíšou nějaký ten komentář. Opravdu děkuji a jsme za to moc vděčná, každý den se koukám na návštěvnost blogu a někdy nevěřím svým očím jaké číslo se tam objeví, že tolik zobrazení může mít začátečník jako já.
Nic víc něž DĚKUJI .

S láskou A.N.
♡♡♡


Okomentovat

Designed By OddThemes | Distributed By Blogger Templates