Vánoce 🎄

Vánoce. 
Vánoce miluji.
Vánoční atmosféra je k nezaplacení.


Nevím jak vy, ale já se Vánočně ,,nalaďuji" tak od půlky listopadu, o trochu později než v obchodech,  kde vidíme vystavené hory čokoládových Mikulášů a čertů už v říjnu.☺
Vánoční atmosféra je opravu k nezaplacení, pokoj mám krásně uklizený, vyzdobený (vkusnými) světýlky, vánočními svíčkami a tak celkově útulný. Útulný, tím myslím, když jdu večer do postele rozsvítím si světýlka, zapálím svíčky, zachumlám se do postele a pustím si oblíbený film.
Jak už jsem říkala, Vánoce miluji, ale čím jsem starší, tím víc na mě dopadá to vánoční šílenství.
Já totiž nemám žádný, ale vůbec žádný dárek a to je dnes 9.12.
Jak nad tím přemýšlím, tak mám docela dost času. Nemyslíte?? ☺
Další věc, která je na Vánocích okouzlující, když se sejde celá rodina u jednoho stolu. Na štědrovečerní večeři se těším celý rok, ale nejen proto, že můj děda výborně vaří, a že ten kapr, kterého vždy udělá je nejlepší na celém světě, a že moje mamka dělá kvůli mně navíc trochu jiný bramborový salát. Babička samozřejmě dělá kotel toho opravdového bramborového salátu, ale že se nás u toho stolu sejde dvanácti lidí.  A právě tohle je pro mě a pro vás určitě také velmi důležité. Užívejte si období Vánoc, zbytečně se nestresujte, co koupit za dárky, to se vždy nějak vyřeší a prostě buďte šťastní. Vánoce jsou jen jednou za rok.

PS: Vypadá to, že by mohly být po dlouhé době bílé Vánoce.

S láskou A.N.
♡♡♡


Okomentovat

Designed By OddThemes | Distributed By Blogger Templates