Stereotyp?? -Čas na změnu!!


Krásný den přeji.

Už je to čtrnáct dní, co jsem vydala poslední článek a od té doby nic. To néééé!??
Takhle jsem si to nepředstavovala, při zakládání blogu jsem měla nápadů na články plnou hlavu, ale teď vůbec. Možná je to tím, že byly prázdniny, bylo o mnohem více času, nebyla škola a hory učení .

V žádném případě se nechci vymlouvat na školu, ale každý den u mě vypadá následovně: 
 • přijdu domů 
 • udělám DÚ
 • učím se
 • navečeřím se
 • umyji se 
 • jdu spát
Začíná se z toho stávat stereotyp, a tohle opravdu nechci. Takový život mě nebaví a asi i nudí.
Jelikož nedělám vyloženě žádný sport ( myslím, že nechodím na žádné tréninky, jinak sportuji a ráda),
tak vlastně  mi nezbývá nic jiného než jet po škole domů. Doma jsem ráda, aby to někdo nepochopil, že se nerada vracím domů, to v žádném případě, ale doma to vypadá tak jak jsem popisovala výše ve článku. Ještě k tomu všemu je podzim a ten já zrovna v oblibě nemám. Ráno už se pomalu začíná vstávat do tmy a venku minimálně třikrát do týdne prší.
 

Hledám odpolední aktivitu, která mě na chvilku oprostí od každodenního života, učení a podobně.
V hlavě se mi už něco rýsuje, tak doufám a musím si věřit, že mě to jen tak neomrzí ( což je u mě někdy zvykem, že nevydržím, nebo nedokončím věci, které jsem začala) .

Musím říci, že jsem opravdu ráda za taneční. Je to večer, kdy se každý oprostí od svých starostí, užívá si ho se svými přáteli či rodinou, slečny jsou v krásných šatech a chlapci v oblecích a nikdo v tu dobu neřeší jestli se píše test z matiky v pondělí nebo v úterý.
  


Blog je věc, která mě opravdu baví. Mám ho pár měsíců a názorně vidím, že každý začínající člověk v jakékoliv věci, profesi, koníčku atd. začíná opravdu od nuly a stoupá výš a výš. A i právě tohle se týká blogu, jestli je to jeden čtenář denně a za týden deset čtenářů denně,tak je to úspěch.

 Zatím ahoj s láskou A.N.
 ♡♡♡
2 komentáře :

 1. Hezky napsáno, taneční jsem měla taky moc ráda :) pro mě je blog mým velkým koníčkem a proto mě vždycky mrzí, když na něj zrovna nemám čas. Což se bude asi brzy opět dít, až mi začne vysoká, ale to holt k životu patří, budu si to muset nějak naplánovat, abych nešidila školu ani blog :) :D

  LENN

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, taky si to plánuju a mam to všechno rozvržený, ale tenhle měsíc toho bylo tolik, že jsem blog tak trochu odstrčila.
   Jinak moc děkuji 😃

   Vymazat

Designed By OddThemes | Distributed By Blogger Templates