Vracíme se zpět!

A je to tady!
V pondělí se zase vracíme do školních lavic a několik měsíců si tam posedíme. Ten kdo jde to té samé školy, do té stejné třídy asi žádné obavy nemá, ale ten kdo jde do úplně nové školy a před prázdninami se rozloučil se základkou, tak jako já, je nejspíše lehce nervózní.
Nevím jak vám, ale mně ty letošní prázdniny utekly opravdu rychle. No ale co, tak to bylo, je a bude a prázdniny s největší pravděpodobností budou nadále trvat jen ty dva krátké měsíce. Jediné co mám na na konci prázdnin ráda, je nakupování barevných zvýrazňovačů, propisek a dalších školních pomůcek. Já jsem takový tvořivý typ člověka, takže miluji různá videa ohledně DIY a BACK TO SCHOOL a často podle nich vyrábím. Někdy se stane, že se mi to úplně nepovede, tak jak bych si představovala no, ale nevadí.
Přeji vám všem, aby jste 4. září vešli do školy pravačkou, a aby se vám v letošním roce dařilo.
Zatím ahoj.
A.N.

5 komentářů :

 1. Hodně štěstí do nového školního roku :) Na jakou střední jdeš? Já jsem na osmiletém gymplu a jdu do sexty, takže jsem se stejnými lidmi už šestým rokem - a někdy je to opravdu na zabití :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Adela, držím palce v novom roku! Ten zošit s kvetinami je nádherný. :)
  Neviem, do akého ročníka nastupuješ, ale píšem blog pre študentov. Venujem sa tam motivácie, tomu, ako sa učiť múdro, ako napísať písomky a zvládať stres... Verím, že v novom roku ti niektoré články pomôžu. Ak chceš, prečítaj si napríklad tento o (podľa mojich skúseností) najlepších aplikáciách a webstránkach pre študentov.
  timkablog.sk/spat-skoly-2017-aplikacie-webstranky-rozsirenia/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Haha, som blázon a neuvedomila som si, že nastupuješ na strednú. ��

   Vymazat
  2. Děkuji moc, určitě se podívám, články tohoto typu mam ráda a ráda se inspiruji .😁😊
   *Je to diář.

   Vymazat

Designed By OddThemes | Distributed By Blogger Templates