Můj pohyb

 
Dnes přicházím s článkem, který se týká běhání. 
Úplně na začátek začnu, jak to je se mnou a s pohybem. Já sport miluji, ale někdy mám prostě dny, kdy opravdu nic dělat nechci a jen ležím nebo doma odpočívám. 
Od čtvrté do osmé třídy jsem dělala volejbal, ze začátku mě bavil a docela mi i šel, ale poslední rok už jsem tam nechtěla chodit a zhoršovala se. A i když už jsem s volejbalem skončila, tak si ho ráda s kamrády zahraji.
Na začátku deváté třídy jsem si řekla, že budu celý rok chodit do posilovny. No vydrželo mi to měsíc, neříkám že jsem celý rok nic nedělala, párkrát jsem si doma zacvičila, ale nebylo to to pravé. 
Teď už se ale zaměřím na běhání. 
Už jsou to necelé čtyři týdny co jsem začala každé ráno běhat. Začínala jsem na 3,5 km. a upřímně jsem nečekala, že tuhle vzdálenost uběhnu na jeden zátah. Po pěti dnech jsem si trasu prodloužila na 4,3 km. a dnes jsem zvládla 5km.
Běhání mě opravdu baví a je to takový můj aktivní odpočinek.
Zásadně běhám se sluchátky a hudbu mám opravdu hodně nahlas, protože nechci slyšet jak dýchám. Používám aplikaci EPP( ti co ji neznají, je to aplikace kde sbíráte body za každou vykonanou  aktivitu a ty pak dáváte na různé organizace nebo na charitu). 

Běhání doporučuji všem, kteří chtějí začít se sebou něco dělat , ať už že chtějí zhubnout nebo si zpevnit tělo. Já běham abych měla nějaký ten pohyb o prázdninách a abych se ještě více zpevnila.

Zatím ahoj a napište do komentářů jak sportujete o prázdninách vy.
A.N.

4 komentáře :

 1. Běhání mám také ráda hraju volejbal a mám ráda pohyb. Tvůj článek o sportu se mi velmi líbí a bavilo mě si ho číst��

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj máš velmi zajímavý blog. Pěkně se čte, i přes to, že jsem kluk. Doufám že v tom budeš dlouho pokračovat. Držím palce!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, každý takový komentář potěší.

   Vymazat

Designed By OddThemes | Distributed By Blogger Templates